Contact met ons opnemen?

Dit zijn onze adresgegevens:

Hoofdvestiging Zoetermeer

Adres Chroomstraat 42
Postcode 2718 RR
Plaats Zoetermeer
Telefoonnummer 079 347 8974
E-mail info@a-flex.nl

Recruitment Den Haag

Adres Beresteinlaan 283
Postcode 2542 JH
Plaats Den Haag
Telefoonnummer 070 402 0430

Volg ons op Social Media:

Een e-mail sturen?

Gebruik onderstaand formulier om direct een bericht te sturen. Als je wilt solliciteren, kijk dan op onze vacatures pagina.


Ons Team

Ali Dogan Foto

Ali Dogan

Algemeen Directeur

Cem Dogan Foto

Cem Dogan

Accountmanager Food/Logistiek

telefoonnummer: +31624787018e-mail: cem@a-flex.nl

Cihangir Alptekin Foto

Cihangir Alptekin

Junior Accountmanager (regio Drenthe)

telefoonnummer: +31627492445e-mail: cihangir.alptekin@a-flex.nl

Eric van den Ende Foto

Eric van den Ende

Accountmanager Glastuinbouw/Food

telefoonnummer: +31629490266e-mail: eric@a-flex.nl

Hatice Ozturk Foto

Hatice Ozturk

Administratief medewerkster

telefoonnummer: 0793478974e-mail: hatice@a-flex.nl

Marina Putintseva Foto

Marina Putintseva

Administratief medewerkster

telefoonnummer: 0793478974e-mail: marina@a-flex.nl

Tanya Miteva Foto

Tanya Miteva

Hoofdplanner

telefoonnummer: +31652455579e-mail: planning@a-flex.nl

Sami Gunduz Foto

Sami Gunduz

Recruiter

telefoonnummer: +31642558137e-mail: sami@a-flex.nl

ABU logo NEN 4400-1 logo Erkend Leerbedrijf logo SNA Keurmerk logo SNF Keurmerk logo

Contact us!