Over A-Flex

Snel en zeker

A-Flex verleent sinds 1994 personeelsdiensten en is actief in de voedselproductie, tuinbouw, sierteelt en logistiek. Door de jaren heen ontwikkelden we ons eigen specialisme: personeel plaatsen op zeer korte termijn. Snelheid is het kenmerk van onze praktijk. Ons werkterrein concentreert zich door heel Nederland. Wij bezitten alle branche-erkenningen die nodig zijn om bij u het vertrouwen te wekken dat u te maken heeft met een alom gerespecteerd en betrouwbaar bedrijf. Organisaties die met ons samenwerken zullen dat ervaren als een echt partnership. Van onze kant bieden we een aantal zekerheden: goed opgeleid, ervaren en betrouwbaar personeel, zeer flexibele inzet en een hoge servicegraad.

Ons Team

Ali Dogan Foto

Ali Dogan

Algemeen Directeur

Cem Dogan Foto

Cem Dogan

Accountmanager Food/Logistiek

telefoonnummer: +31624787018email: cem@a-flex.nl

Eric van den Ende Foto

Eric van den Ende

Accountmanager Glastuinbouw/Food

telefoonnummer: +31629490266email: eric@a-flex.nl

Sami Gunduz Foto

Sami Gunduz

Hoofdplanner

telefoonnummer: +31642558137email: sami@a-flex.nl

Jennifer Koek Foto

Jennifer Koek

Vestigingsmanager

telefoonnummer: 0793478974email: jennifer@a-flex.nl

Marina Putintseva Foto

Marina Putintseva

Administratief medewerkster

telefoonnummer: 0793478974email: marina@a-flex.nl

Melisa Sahin Foto

Melisa Sahin

Administratief medewerkster/Wagenparkbeheer

telefoonnummer: 0793478974email: melisa@a-flex.nl

Martyna Chmielewska Foto

Martyna Chmielewska

Recruiter

ABU logo NEN 4400-1 logo VRO Certificatie logo Erkend Leerbedrijf logo SNA Keurmerk logo SNF Keurmerk logo